Гос. корп. КЗЛОР ЛОЛВЛ 

Львов

Сферы деятельности

Медицина, фармацевтика, аптеки

Я хочу тут работать

Гос. корп. КЗЛОР ЛОЛВЛ 

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ КЗ ЛОР ЛОЛВЛ

 

 Лікарня є організаційно-методичним  центром з відновного лікування, медичної реабілітації області, базою стажування на робочому місці молодших спеціалістів з медичною освітою за спеціальністю фізіотерапія, лікарів фізіотерапевтів.

Лікарня надає медичну допомогу населенню міста Львова та Львівської області з відновного лікування, ІІ-го етапу медичної реабілітації за наступними профілями: неврологічний, ортопедичний, урологічний, гастроентерологічний, ендокринологічний (цукровий діабет, ожиріння), онкологічний (скеровуються онкоцентром).

Лікарня тісно співпрацює з кафедрою медичної реабілітації та нетрадиційної медицини ЛНМУ ім. Д. Галицького, зав. кафедрою проф. Андріюк Л.В., кафедрою урології, зав. кафедрою проф. Борис Ю.Б., іншими кафедрами, установами, фондами, організаціями, протезним заводом, започатковано співпрацю, обмін досвідом з центром функціональної реабілітації м. Краків РП, школою реабілітаційної медицини УКУ.

 

МЕТА ДІЯЛЬНОСТІ

            Надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги з реабілітації та відновного лікування, збереження здоров'я населення, попередження переходу захворювань в хронічні, попередження інвалідності, покращення якості життя пацієнтів, адже серед загальнолюдських цінностей саме здоров’я має першочергове значення.

Госпіталізація хворих на ІІ-й етап медичної реабілітації проводиться згідно скерувань, затвердженого взірця. Скерування з термінами госпіталізації (Львів – 18 днів, смт Східниця – 14 днів, смт Дубляни – 18 днів, с. Білий Камінь – 18 днів) надсилаються в ЛПЗ області; крім цього, хворі з виписками можуть самостійно звертатися у відбіркову комісію лікарні, отримувати скерування, для шпиталізації в профільні відділення.

З розподілом скерувань для міст і районів області і термінами госпіталізації можна ознайомитися на офіційному сайті департаменту ОЗ ЛОДА (http://health-loda.gov.ua ) стор. лікарні.

  

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.